previous
0428

Hidhet një person nga trageti i linjës Bari-Durrës

19/04/2014  

Hidhet një person nga trageti i linjës Bari-Durrës. Mësohet se personi që është hedhur ngatrageti "Bridge" është i seksit mashkull dhe mendohet të jetë i kombësisë ruse. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09.00 të mëngjesit të sotëm, rreth 12 milje larg bregdetit tonë. Trageti aktualisht është ndalurdhe ekuipazhi po kërkon për gjetjen e udhëtarit që u hodh në det. Trageti ishte nisur nga Porti i ...

Lexo më shumë

next

TË REJAT E FUNDIT